vip arac, vip arac kiralama, vip araç kiralama, araç kiralama, filo kiralama, vip arac otomobil kiralama, vip arac ankara, ankara vip araç kiralama
vip arac, vip arac kiralama, vip araç kiralama, araç kiralama, filo kiralama, vip arac otomobil kiralama, vip arac ankara, ankara vip araç kiralama vip arac, vip arac kiralama, vip araç kiralama, araç kiralama, filo kiralama, vip arac otomobil kiralama, vip arac ankara, ankara vip araç kiralama vip arac, vip arac kiralama, vip araç kiralama, araç kiralama, filo kiralama, vip arac otomobil kiralama, vip arac ankara, ankara vip araç kiralama vip arac, vip arac kiralama, vip araç kiralama, araç kiralama, filo kiralama, vip arac otomobil kiralama, vip arac ankara, ankara vip araç kiralama vip arac, vip arac kiralama, vip araç kiralama, araç kiralama, filo kiralama, vip arac otomobil kiralama, vip arac ankara, ankara vip araç kiralama
Filo Kiralama
vip arac, vip arac kiralama, vip araç kiralama, araç kiralama, filo kiralama, vip arac otomobil kiralama, vip arac ankara, ankara vip araç kiralama
Filo kiralama, Safran Rent A Car’ın müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet politikasında iddialı ve etkili olduğu asıl alan olup; gerek bireysel gerek kurumsal kimlikteki müşterilerini araç satın almadan araç sahibi yapma hizmetidir. Safran Rent A Car, filo kiralamayı özellikle fazla sayıda araç satın almayı hedefleyen müşterilerine önermektedir.Fabrika çıkışı teslim ettiği araçların kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım, onarım, sigorta giderlerini müşterisinin yerine yaptığı gibi,ilgili satın alma vergilerini karşılayarak ve müşterinin çeşitli resmi makamlar nezdinde formalitelerle uğraşmasının ortadan kaldırarak; zaman, personel, nakit kullanımından tasarruf etmesini sağlar.Ayrıca aylık ödemelerin gider olarak gösterilebilmesi filo kiralama sisteminin müşteriye sağladığı önemli avantajlardan biridir. Safran Rent A Car,filo kiralama sistemi, ülkemizde satışı yapılan tüm markaları içerecek şekilde yapılandırılmış ve müşterilerinin servislerine sunulmuştur.

Kiralama süresi : Filo kiralamada minimum süre 12 ay, maksimum süre36 aydır. Zaman aşımı taraflar arasında mutabakata bağlı olarak uygulanır. Araç yaşı ve teslimi  Filo kiralamada ´0´ kilometre araç dışında araç teslimi yapılmaz ve teslimat için ek ücret alınmaz.


Periyodik bakımlar : Filo kiralamada aracın bakım kavuzuna göre tüm düzenli Safran Rent A Car tarafından karşılanır. Firma Renault Mais ve Tofas gibi yetkili servislerle işbirliği içinde çalışır.

Sigorta kapsamı: Kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda Safran Rent A Car, Kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortası dahilindeki tüm teminatları karşılar. Ayrıca müşterinin ihtiyacı olan muadil bir aracı 24 saat içinde teslim eder.

Asistan servisler : Kiralanan filo araçlarının tamamında asistan servisleri vardır ve müşteri bu servislerin tüm avantajlarından yararlanır. Örnek Renault Yardım vb. Uzun süreli kir amalarda fiyatlandırma. Uzun süreli kiralamalarda fiyatlar görüşmeye açıktır.

Araç sayısı : Filo kiralamada araç sayısında ve türünde limit yoktur. Anlayış; müşteri ihtiyacının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Ödemeler : Ödemeler sözleşme süresince aylık yapılır ve fatura kesim tarihinden itibaren 5-iş günü içerisinde tahsil edilir. 

Kaza halinde: Filo kiralamada kullanılan aracın kaza yapması halinde müşteriye en yakın servis bağlantıları derhal kurulur. Kazanın Ankara dışında olması halinde bu süre azami 24 saattir ve bu süre muadil araç teslimi içinde geçerlidir